Aeolos Wind Turbine Company

Youtube
.


Aeolos- V 300W/600W/1000W - Zastosowanie w sytuacji nie wpięcia (grd off) do sieci elektrycznej

Aeolos - elektrownia wiatrowa o pionowej osi obrotu jest pionową turbiną wiatrową o możliwości rozruchu przy małej prędkości wiatru, cichą, bezpieczną i niezawodną. Używamy zewnętrzny wirnik trójfazowej prądnicy ze startu 1,5 m / s prędkości wiatru. Używamy zewnętrznego wirnika trójfazowej prądnicy przy prędkości wiatru 1,5 m / s. Można jej też użyć do ładowania zapasowej baterii/akumulatora na napięciu 24V lub 48V za pomocą paneli słonecznych w celu stworzenia systemu hybrydowego. Są one szeroko stosowane do oświetlenia ulic, szkoły, supermarketów, domów i wież telekomunikacyjnych. Aeolos-V 1kw może być stosowany w systemie podpięcia do sieci elektrycznej poprzez inverter SMA Windy Boy 1100LV.Aeolos-V 2kw/3kw/5kw - Zastosowanie Grid On/Grid Off - podpięcia lub wyłączenie z sieci elektrycznej

Aeolos-V 2kw/3kw/5kw elektrownie wiatrowe mogą być podpięte do sieci lub działać niezależnie od sieci elektrycznej. W przypadku zastosowanie samodzielnego mogą ładować zapas w akumulatorze o napięciu 48V, lub 96V do wykorzystania w domu, szkole, małej wsi, na wyspie lub innej funkcji zasilania. W przypadku wpięcia do sieci mogą łączyć się z siecią krajową o napięciu 120V, 60hz lub 230V, 50hz za pomocą invertera Power One Aurora lub invertera SMA Windy Boy.

Więcej Generatorów Wiatrowych o Osi Pionowej


•Zabezpieczenia:

Nasze łopaty śmigła wykonane ze stopu aluminium wykorzystują specjalną aerodynamiczną konstrukcję, która ogranicza maksymalną prędkość obrotową do 320 obrotów na minutę nawet jeśli prędkość wiatru wynosi 25m / s lub 30m / s. Jest to bardziej bezpieczne i niezawodne rozwiązanie niż tradycyjne turbiny wiatrowe o pionowej osi obrotu. Zarówno elektroniczny hamulec jak i hamulec mechaniczny są dostępne, aby zatrzymać turbinę wiatrową w czasie huraganu, do konserwacji lub w innym celu.

•Wydajność :

Wydajność turbiny zależy od prędkości wiatru w momencie rozruchu, prędkości obrotowej wiatru i wydajności prądnicy. Nasza pionowa elektrownia wiatrowa może rozpocząć na prędkości wiatru 1,5 m / s (3.4 mil na godzinę), posiadając zasilanie wyjściowe invertera przy 2,5 m / s i osiąga moc znamionową przy 10m / s (22.3 mil na godzinę).Produkcja energii elektrycznej w skali rocznej jest o 40% większa niż turbiny wiatrowej przy prędkości wiatru 3,5 m / s lub 4,5 m / s.

•Niezawodność:

Łopaty śmigła naszej turbiny wiatrowej wraz z obramowaniem zostały wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium w oparciu o stały projekt sprzed 20 lat. Wszystkie części zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na korozje. Nie posiada przekładni ani mechanizmów regulacji, które są wrażliwe na uszkodzenia. Tak więc klienci potrzebują tylko minimalnej konserwacji w skali rocznej.

•Minimalny hałas:

Pionowa elektrownia wiatrowa Aeolos ma niski poziom hałasu. Nie słychać jej z odległości 20 metrów. Średni poziom hałasu jest niższy od 45dB (A) przy prędkości wiatru 8m / s. Świetnie nadaje się do montażu na dachu w szkole, supermarket, parku i innym obszarze aglomeracji miejskiej.