Aeolos Wind Turbine Company

Youtube
Aeolos-H 300w/500w - Turbiny Wiatrowe Lamp Ulicznych

Aeolos-H 500W turbina/elektrownia wiatrowa, która jest prosta i łatwa w montażu, a konserwacja tej małej turbiny wiatrowej nie wymaga żadnych kosztów i posiada na stałe zamontowaną prądnicę na magnesie. Elektrownia wiatrowa Aeolos-H 500w może naładować zapasowy akumulator o napięciu 24V a następnie wygenerować energię energetyczną o napięciu 120V lub 230V po przejściu przez inverter.

W Chinach, Japonii, Rumunii, Brazylii i Hiszpanii zostało zamontowanych setki turbin, elektrowni wiatrowych marki Aeolos o mocy 300W i 500W zasilających lampy uliczne lampy wiatrowe i hybrydowe. Można je oglądnąć na naszej stronie związanej z montażem lub w centrum video.

Więcej Generatorów Wiatrowych O Osi PoziomejAeolos-H 1kw/2KW - Przydomowe elektrownie wiatrowe

Elektrownia wiatrowa Aeolos-H 1kW i 2kW jest łatwym w montażu i niezawodnym generatorem mocy energetycznej ze śmigłem ogonowym. Pierwszy montaż 1kW został przeprowadzony w Danii w roku 1986 zastosowana do użytku domowego, nie powiązanej z siecią elektryczną przetwornicy zasilającej dom w energię elektryczną. Napięcie ładowania DC może wynosić 48V dla akumulatora/baterii lub DC 200V dla przetwornicy (grid) lub invertera.

Jako elektrownia wiatrowa w części mieszkaniowej była przede wszystkim stosowana w domach, na łodziach i małych gospodarstwach rolnych, jako źródło energii elektrycznej w Grecji, Chile, Jordanii, Francji, Turcji, Australii, Afryce Południowej i we Włoszech. Więcej informacji na naszej stronie spraw związanych z montażem i centrum video.


Aeolos-H 3kw/5kw/10KW - Mała elektrownia wiatrowa

Elektrownia wiatrowa o mocy 5kW i 10kW jest znowelizowaną wersją z wolnoobrotową prądnicą i systemem kontroli poprzez sterownik PLC. Jest ona solidniejsza i w skali rocznej wytwarza więcej mocy niż tradycyjna elektrownia wiatrowa ze śmigłem ogonowym. Turbina wiatrowa Aeolos posiada kontrolę odchylenia, hamulec elektroniczny i hamulec hydrauliczny potrójną ochronę zabezpieczająca. Zdalne monitorowanie i i kontrolowanie stanowi konfigurację opcjonalną dla turbin wiatrowych o mocy 3kW, 5kW i 10kW.
Zamontowano setki elektrowni, turbin wiatrowych w takich miejscach jak parki, supermarkety, gospodarstwa rolne, na wyspach, stacjach telekomunikacyjnych i na wybrzeżu morskim w przeciągu ostatnich 10 lat. Hydrauliczna wieża wolnostojąca Aeolos o wysokości 12m i 18m jest dostępna dla tych elektrowni wiatrowych, redukuje to znacznie koszta montażu i konserwacji

Więcej Generatorów Wiatrowych O Osi PoziomejAeolos-H 20KW/30KW/50KW- Domowa elektrownia wiatrowa

Elektrownia wiatrowa Aeolos-H 20kw, 30kw, 50kw wykorzystuje trójfazową prądnicę z bezpośrednim napędem, bez przekładni i urządzeń wspomagających. Elektrownia wiatrowa kontrolowana jest sterownikiem PLC z monitorem dotykowym. Posiada kontrolę odchylenia. System ładowania PWM oraz systemy ochrony hamulcem hydraulicznym.
Zdalny monitoring stanowi konfigurację opcjonalną. Można uzyskać dostęp do turbiny wiatrowej panelu sterowania w dowolnym miejscu przez Internet. Elektrownie wiatrowe Aeolos zaspokajają potrzeby klientów poprzez możliwość wpięcia przetwornic do sieci elektrycznych lub ich niezależnego działania w sieci elektrowni/turbiny wiatrowej. Stosowane są one powszechnie na małych gospodarstwach rolnych zasilanych energią wiatru, w collegach, szpitalach i innych projektach przestrzeni komercyjnej.