Aeolos Wind Turbine Company

Youtube


Aeolos-H 300w/500w - Cadde Aydınlatması için Rüzgar Türbini

Aeolos-H 500W rüzgar türbini kalıcı mıknatıs jeneratörlü, kurulumu kolay, basit ve küçük bir rüzgar türbinidir. Aeolos-H 500w rüzgar türbini 24v akü bankasını şarj edebilir ve evirmeden sonra 120V ya da 230V çıkış sağlar.

Çin, Japonya, Romanya, Brezilya ve İspanya'da rüzgar & güneş enerjili hibrit cadde aydınlatması için kurulmuş yüzlerce Aeolos 300W ve 500W rüzgar türbini vardır. Bunları kurulumlarımız ve video merkezi bölümlerimizden görebilirsiniz.

Daha Fazla Yatay Eksenli Rüzgar Türbini

 

Aeolos-H 1kw/2KW - Ev Tipi Rüzgar Türbinleri

Aeolos-H 1kw ve 2kw kolay kuruluma sahip ve dayanıklı bir kuyruklu rüzgar jeneratörüdür. İlk 1kw kurulumu 1986 yılında Danimarka'da ev için güç kaynağı sağlamak amacıyla kapalı şebeke uygulaması olarak yapılmıştır. DC şarj gerilimi akü için 48v olabilir ya da açık şebeke evirici için 200V DC olabilir.

Yerleşim yeri rüzgar türbini olarak Yunanistan, Şili, Ürdün, Fransa, Türkiye, İtalya, Avustralya ve Güney Afrika'da ev, tekneler ve küçük çiftlikler için güç kaynağı olarak kullanılmaktadır. Kurulumlar ve video merkezi bölümlerimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aeolos-H 3kw/5kw/10KW -Küçük rüzgar türbini

5kw ve 10kw rüzgar türbini düşük RPM jeneratörü ve PLC kontrol sistemine sahip güncellenmiş bir tasarımdır. Daha dayanıklıdır ve geleneksel kuyruklu rüzgar türbinine göre daha çok yıllık güç çıkışı vardır. Aeolos rüzgar türbini, savrulma kontrolü, elektronik fren ve hidrolik frenden oluşan üçlü güvenlik korumasına sahiptir. Uzaktan kumanda ve monitör 3kw, 5kw ve 10 kw rüzgar türbinleri için seçime bağlı bir konfigürasyondur.

Son 10 yıl içinde park, süpermarket, çiftlik, ada, telekom istasyonu ve deniz kenarlarına yüzlerce rüzgar türbini kurulmuştur. Kurulum ve bakım giderlerini düşüren Aeolos 12m ve 18m hidrolik kaldırma kuleleri bu rüzgar türbinleri için uygundur.

Daha Fazla Yatay Eksenli Rüzgar Türbini


Aeolos-H 20KW/30KW/50KW- Yerel rüzgar türbini

Aeolos-H 20kw, 30kw, 50kw rüzgar türbinlerinde dişli kutusu ya da güçlendirici cihaz bulunmaz ve üç fazlı direkt-sürüş jeneratörü kullanılır. Dişli kutulu ya da güçlendiricili indüksiyon jeneratörüne göre daha sağlam ve verimlidir. Rüzgar türbini dokunmatik ekranlı PLC kumandasıyla idare edilir. Savrulma kontrol, PWM atık yükleme sistemi ve hidrolik fren kontrol sistemleri vardır.

Uzaktan izleme seçime bağlı bir konfigürasyondur. Rüzgar türbini kontrol paneline internet aracılığıyla her yerden erişebilirsiniz. Aeolos rüzgar türbinleri müşterilerine açık ve kapalı şebeke rüzgar enerjisi çözüm seçenekleri sunar. Küçük rüzgar çiftliklerinde, okullarda, hastanelerde ve diğer ticari projelerde geniş ölçüde uygulanırlar.